Hizmetlerimiz


Point Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. şti. olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet sunmaktadır.

Firmamız Yurtdışında bulunan üniversite ve Lisans Okullarının memleketimizdeki ön kayıt, belge toplama, rehberlik işlemlerini yürüten Temsilcilik, danışmanlık şirketidir.

Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur.deneyimli ve profesyonel personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemleri, ekonomik otobüs müsait uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman azami fırsatları ve imkanları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik haberleri yakından takip eden Point Yurtdışı Eğitim Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.şti. Uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, piyasanın önde gelen firmalarından birisi olmuştur.

gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yöneltici Marka olmak olan ve bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, talebe memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

Firmamız Yurtdışı eğitim sektöründe, zamanımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktır.

Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.

Point Yurtdışı Eğitim almak dileyen bireyler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen bireyin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemektir.

Point Yurtdışı Eğitim konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

Okullara direk müracaat yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek deneme ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek. başka şirketlerin temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek.