Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 1992 seneninde heyetmiş olup 2003 seneninde başarıda üstünlük yetkisi almış ehemmiyetli üniversiteler arasındadır. Ukrayna’da özel yüksek eğitim birimleri listesinde bir hayli eğitim birimini geride bırakarak başarılarıyla gençlerin gözdesi olabilmeyi muvaffak olmuş üniversiteler arasında bulunmaktadır. Akademik hayatınızda ehemmiyetli ilerlemeler kaydetmek eşsiz değişimlerle dolu bir öğrenim hayatı geçirmek istiyorsanız bu üniversitenin eğitim sürecinde bulunmaya bakmalısınız. Lisans başlangıcı için pek çok ülke bazında sorgulamaların gerçekleştirildiği imtihan puanına bakma vaziyeti bu üniversite için geçerli değildir. Taban puanınız kaç, imtihandan iyi puan alabildiniz mi gibi konularda cevap bulabileceğiniz bir yüksek eğitim müessesesiyiz. Eurostar yurtdışı eğitim müracaat etme birimleri sayesinde eğitim hayatınızda lisans kayıt işlemlerinizde daha pratik ilerleme kaydedebilirsiniz. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi lisans kaydınız için referans olmasını istediğiniz üniversite hayatı için Eurostar sizden tez kayıt işlemi bitirebilecektir.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi Avrupa’nın en tesirli eğitim sitemleriyle talebe yetiştirip alan bazında başarılı üniversite hedefini gerçekleştirme peşindedir. Yüksek nitelikli akademik kadromuz yeniden başarılı ekonomistler veyahut ekonomide tartışmacı genç beyinler yetiştirmede ustadır. Kuvvetli bilgi arşivine sahip kütüphanemiz, yararlanabileceğiniz birçok bilgisayarın bulunduğu bilim laboratuvarlarımızla araştırma çalışmalarınızı eksiksiz bitirebileceksiniz. Avrupa’nın değişik ülkelerinden gelen akademik birimlerle bir araya gelerek tartışmalı ya da sual yanıt şeklinde geçebilecek konferanslara katılım sağlayabileceksiniz. Kuram derslerinin bitimiyle en aktüel bilgilerin paylaşımını sağlayacak beyinde kişilerle bir araya gelerek bilgilerinizi pekiştirip daha kalıcı hale getirebileceksiniz. Eğitim hayatınızda yalnızca akademik öğrenme değil yaşayarak öğrenme sürecini size özümsetecek metotlarla gelişiminize katkı sağlanabilmektedir.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi yasa, fikri mülkiyet, psikoloji, muhasebe ve denetim, maliye, işletme ekonomisi, pazarlama, beynelmilel manada iktisat, ticaret, ekonomi, lojistik gibi alanlarda gelişme kaydedebilmenize yardımcı olabilmektedir. Derslere devam ettiğiniz sürece bu alanlar arasından seçimlerinizle kendi kabiliyetlerinizi en başarılı bir şekilde geliştirebilme fırsatı yakalayabileceksiniz. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi eğitim derslerinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dillerinde eğitim verilmektedir. Bu dillerde eğitim verirken akıcı konuşabilen akademik kadromuz aracılığıyla derslerde eksik bir yanınız olmaması açısından ilerleme kaydedebilinmektedir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi olarak çağdaş mesleksel eğitim tecrübeleri, kabiliyetleri ve bilgileri ile donatılmış kaliteli personeli karşınıza çıkarmaktan mutluluk duymaktayız. Sizlerin ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak bitirdiğiniz her yılki aktüel bilgiler, sınıf eksikleri, bilgi merkezlerimizdeki teknik ekipmanlarla daha da kaliteli personel yetiştirmeyi gerçekleştirmek temel gayretimizdir. Bizim tüm tecrübeli personel yetiştirme fırsatlarımızdan yararlanarak hayatınızda ehemmiyetli bir yere sahip olmamız istikametinde destekçimiz olmak istiyorsanız çabuk olabilirsiniz. Bir takım bilim çalışmalarında akılalmaz fikirler sunarak daha yenilikçi bir ekonomi uzmanı olma yolunda kendinizi keşfettirebilirsiniz. Böylelikle mezuniyetinizdeki başarılarınızla iş önerisi alabilen kabiliyette fertler olabilirsiniz. Farklılığınızı ispat edebileceğiniz bu sosyo akademik etrafta bulunmaya hazır mısınız?

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın