Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi 

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi isterseniz direk Euro star ülke dışı eğitim merkezi müracaat büronuna gelerek alanında senelerin vermiş olduğu bilgi birikim ve deneyim ile sizlere yardımcı olacak olan ekip arkadaşlarımız konusunda konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabildiğiniz gibi bu alanda dilerseniz 0212 244 66 00 numralı telefon hattından merak ettikleriniz sorma olanağına sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde öncelikli olarak lise veyahut lise eşiti bir okuldan mezun olmuş olmanız vaziyeti aranmaktadır. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz için ihtiyaç duyulan olan bu lise diploması ile birlikte alanında uzman ekibimiz sizlere bu konu ile ayrıntılı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için gerekli olan bir diğer öğe ise Ukranya’da eğitim için vize’dir. Ukrayna vizesi için bir sıhhat raporuna ihtiyacınız var ele geçireceğiniz bu sıhhat raporu, sıhhat bakanlığına bağlı olan bir sıhhat kuruluşu tarafından verilmiş olmalıdır. Aids olmadığınıza konusunda alacağınız bu sıhhat raporunun kurul huzurunda onaylanması gerekiyor. Aldığınız bu raporun çevirisinin sağlanarak noter huzurunda onay olması ve bu arada kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile birlikte rahat bir hayat standartlarına erişebilir, mimarlık ve inşaat sektöründe rahat bir çalışma olanağına sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bolgona eğitim sisteminden söz edecek olursak bu sistem dahilinde talebelerin yalnızca pasif bir alıcı olarak görülmesi veyahut öğretmenlerin yalnızca bir verici olarak görülmesinden ziyade bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile birlikte ele geçireceğiniz konular dahilinde başarılı bir çalışma sürecine tabi tutulabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalarda sizlerde iyi bir lisans eğitimi sürecine tabii tutulmuş olacaksınız.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden talebeler eğitim hizmeti almaktadır. Bu istikametiyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir. Sizlerde dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde eğitim görme olanağına sahip olabilirsiniz. Bunun için 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak sizin için gerekli olacak bilgileri alanında uzmanalaşmış olan ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde Rusça, İngilzce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber lisans eğitimi verilmektedir. Bu dillerden en az bir tanesi ile alakalı olarak detaylı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak sizi bir sene sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Bu süreç ile beraber yapacağınız çalışmalarda en iyi şekilde çalışmalarınızı bolgona eğitim sistemi ile beraber sürdüreceksiniz. Bu üç dilden en az bir tanesi ile alakalı detaylı bir şekilde bilgiye sahipseniz öncelikli olarak bu alanda seçenek etmiş olduğunuz bölümün alakalı lisans sınıfına yerleştirileceksiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi biliyoruz ki Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de bulunmaktadır. Ukrayna ile ilgili bir kaç bilgi verecek olursak 24 Ağustos 1991 yılında Rusyadan ayrılarak tam bağımsızlığını duyuru etmiştir. Karadeniz’in Kuzey kesimlerinde yer alan Ukrayna’nın çevresi %7 oranında karadeniz sularında bulunmaktadır. Sizde Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde lisans eğitimi görmek isterseniz bu alanda doğrudan Euro star ülke dışı eğitim merkezi başvuru büronuna gelerek konu ile alakalı detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilir bu alanda kapsamı geniş bir şekilde çalışma yürütebilirsiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde yapılan çalışmalar ile ele geçireceğiniz diplomalarınızı ülkemizde kullanabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın