Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi 

Kiev Milli Dil Bilim Üniversitesi 1865 senelerdeki zorlu savaş senelerinde dahi başarılı talebe yetiştirme potansiyeline sahip üniversiteler arasındadır. Bir hayli gencin beğendiği bölümleriyle başarılı lisans hayatına kendini adayabileceği Kiev Milli Dil Bilim Üniversitesi 1965 seneninde mezunlarındaki madenle ödüllendirilmiştir. Sizlerde yurtdışı olanaklarını değerlendirme evresinde kendi isminizi duyurabilecek kalitedeki eğitim standartlarıyla tanınmış kişi bir eğitim müesseseninde bulunmak istiyorsanız doğru seçim olabiliriz. Akademisyenlerimiz yetiştirdiklerimiz ve uzun seneli kalan deneyimine sahip personellerden oluşmaktadır. İngiliz dili, psikoloji, bilgisayar ve bilişim teknolojisi, Alman dili, yabancı diller eğitimi, Fransızca, İspanyolca, Çin dili, Korece, Japon dili gibi pek çok dil tercihiyle bu üniversitede lisans süreciniz için ehemmiyetli bir adım atabilirsiniz. Başarılı bir lisans eğitim süreci sonrasında öğretmenlik, dil uzmanlığı veyahut tercümanlık yapabilme kabiliyeti gibi pek çok işlevselliği yerine getirme tercihinde bulunabileceksiniz. Hayatınızı şekillendirebileceğiniz son derece kaliteli bir üniversite olanağını değerlendirebileceğiniz mevkiye erişebilme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Kiev Milli Dil Bilim Üniversitesi tüm dillerde kaynak kitaba sahip oluşu, batı ve doğu dilleri gibi zengin dilleri konuşan öğrenci profiline yer açısıyla kalitesini ispat etmeye çalışan bir eğitim müessesesidir. Onlarca yabancı öğrenciye sunduğu olanaklar eşitliğiyle birbirinden özel iş alanlarında bulunabilme fırsatını yakalayabileceğiniz müessese kaydı da oldukça kolaydır. Lisans için kayıt işlemlerinizi yapabilmek için taban puanınıza bakmadan lise diplomanızla üniversiteye kabulünüzü gerçekleştirebilmekteyiz. Sizlerin Eurostar yurtdışı eğitim müracaat etme birim ziyaretlerinizle daha kolay yerleşebileceğiniz Kiev Milli Dil Bilim Üniversitesi öğrencilere uygunluğu ile de göz doldurmaktadır. Öğrenci şehri avantajlarını yerleşke içinde de hissettirebilen Kiev sosyal, dil öğrenebileceğiniz etraf olanağı, kalabileceğiniz yurtları ve toplu taşıma araçlarıyla her avantajı sizler için yerine getirebilmektedir. Öğrencilerin başarısı için her zaman kendini yenileme peşinde olan yüksek eğitim müessesesi her vakit en üst noktalarda bulunabilme imtiyazıyla kendinizi ispat edebilmenize olanak tanımaktadır.

Kiev Milli Dil Bilim Üniversitesi mezunu olmanız vaziyetinde uluslara arası kuruluşlarda, dil eğitim merkezlerinde, büyük şirketlerde, dış işleri bakanlıklarında, turizm sektöründe iş kapılarını ardına kadar lehinize çevirebileceksiniz. Türk talebeler ve değişik Avrupa ülkesinden gelen talebelere eğitim veren Kiev Milli Dil Bilim Üniversitesi dil öğrenmede aksan değişimi, değişik dil konuşma mahareti, dilden dile tercüme yapabilme mahareti kazanabilme kabiliyetlerine sahip olabilme olanaklarını ayağınıza kadar getirebilmektedir. Şimdiye dek kendini geliştirmeye devam edebilen bir etrafta bulunma düşüncesiyle burada bulunmayı seçenek ettiyseniz düşüncelerinizde yanılmıyorsunuz. İş alanlarının genişliği, talebe potansiyelinin kabiliyetlerini akademik süreçte ortaya koyuşlarıyla üniversite başarılıdır. Mezun olduğunuzda yaratıcılık mahareti gelişmiş, dil öğrenme ve öğretme kabiliyeti itibariyle yeterli vaziyete gelmiş fertler olarak Avrupa ülkelerinde yerinizi alabileceksiniz. Hayal ettiğiniz o dil öğreten kabiliyetler siz olabileceksiniz. Değişik dillerin eğitmenliğini yapabilme bahtınızda dolgun aylık ile çalışma fırsatlarının tümüne üniversitemizde kavuşabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın