Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi 

Ukrayna’nın başkentinde kaliteli bir tıp eğitimi almak istermisinzi üstelik yalnızca lise veyahut lise eşiti bir okuldan mezu olmuş olmanız gerekiyor. Dolayısı ile üniversite imtihanı stresi yaşamanıza gerek yok hem de üniversite imtihanına girmenize de gerek yok Kiev Milli Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak için öncelikli olarak alanında senelerin vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyim ile Euro star ülke dışı eğitim merkezi müracaat bürosu olan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak bu alanda sizin için ihtiyaç duyulan olan bilgileri öğrenme olanağına sahip olabilirsiniz.

Milli Kiev Tıp Üniversitesi sağlık kurumu kavramı ve üniversite eğitiminde sıhhat yöneticileri ile işbirliği içinde çalışmaktadırlar. Bu alanda bologna eğitim sistemi ile birlikte talebelerini yetiştirmekte olan Kiev Milli Tıp Üniversitesi Muayenehane çalışmalarında yenilikçi olarak tanınan ve uluslar arası tanınan Milli Kiev Tıp Üniversitesi yurt içi ve ülke dışından çeşitli talebelere hizmet vermektedirler. Milli Kiev Tıp Üniversitesi eğitim kariyer ve sıhhat açısından Ukrayna’nın en kaliteli tıp üniversitelerinden birisidir.

Kiev Milli Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim olanaklarından yararlanmakta olan bir çok yerli talebe olduğu gibi bir çok yabancı ülkeden gelmiş talebe nüfusuda bulunmaktadır. Kiev Milli Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim hizmetlerinin hat evrede kaliteli bir şekilde verildiğini belirtmemizde yarar var. Bu alanda Kiev Milli Tıp Üniversitesi için Ukranya’nın en kaliteli en saygın tıp üniversitelerinden biri olduğunu vurgulayarak söylemeliyiz. Sizde Kiev Milli Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim sistemi ile başarılı bir şekilde tıp eğitimi görebilirsiniz.

Kiev Milli Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görerek başarılı bir tıpcı olma olanağına sahip olacaksınız. Şimdi Kiev Milli Tıp Üniversitesi dahailinde yer alan bölümlere şöyle bir bakalım;

 • Psikiyatrist Bölümü
 • Medikal Psikoloji Bölümü
 • Kozmatik Teknolojileri Bölümü
 • Diş Hekimliği Bölümü
 • Diş teknisyenliği Bölümü
 • Fizik rehabilitasyon Bölümü
 • Spor Hekimliği Bölümü
 • Sağlık idaresi Bölümü
 • Radyoloji Bölümü
 • Anesteziyoloji Bölümü
 • Patoloji Bölümü
 • Sağlık Öğretmenliği Bölümü
 • Kozmetik Teknolojileri Bölümü
 • Halk Sağlığı Bölümü

Bu on dört bölümden birinde eğitim görmek isterseniz üniversite imtihanı için çalışmanıza gerek yok dolayısı ile üniversite imtihanı stresi yaşamanıza ve üniversite imtihanına girmenize gerek yok Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de rahat bir şekilde bu bölümlerden birinde bologna eğitim sistemi ile beraber eğitim görme olanağına sahip olabilirsiniz.

Kiev Milli Tıp Üniversitesi Eğitim

Milli Kiev Tıp Üniversitesi 12 Fakülte 7 Enstitü merkezileri, 78 bölüm, 30 bölüm laboratuarlar ile mükemmel bir donanıma sahiptir. 137 Profesör, 188 doktor, 341 Doçent ve 719 Doktora dahil 1200 öğretim görevlisi ile dev bir eğitim kadrosuna sahiptir. 200 den fazla akademisyen, Devlet ödüllü akademisyen, Onur Bilim ve teknoloji eğitimcileri ve azaları bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra yukarıda yazmış olduğumuz on dört bölüm içinde geçerli olmak kaydı ile bütün bölümlerde bologna eğitim sistemi uygulanmakta ve bunun yanı sıra yapılmakta olan çalışmalar dahilinde bu bölümlerden birinden mezun olduğunuz vaziyette ülkemiz koşullarında yüksek öğretim müessesesi başka bir deyişle yök ile olan eşitlik sisteminde diplomalarınızın geçerliliği savunmaktadır.

Milli Kiev Tıp Üniversitesi bünyesinde 7 yurt, 12 Öğrenci kantini, Kafeteryalar, 9 spor merkezi, 75 eğlence için sanatoryum, Avrupa değişim Programları, Muayenehane değişim programları için 53 ülkeden 1500’den fazla yabancı öğrenci bulundurmaktadır. Kiev Tıp Üniversitesinde 8500 milli öğrenci eğitim hizmeti almaktadır. Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi Uluslar arası İş birliği DSÖ, Dünya çapında 32 dünya ve Avrupa Akademileri, Meslek örgütleri ve önde gelen üniversiteler ile işbirliği çalışmaları sürmektedir.

Sizde bu şeklide kaliteli bir eğitim merkezinde iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numralı telefonu arayarak konu konusunda ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın