Lugansk Devlet Tıp ÜniversitesiLugansk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak lise yahut lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. 1956 senesinde kapılarını tahsile açmış olan Ukrayna bakanlar kurulunun eğitim emri ile birlikte açılmış olan üniversitesi olan Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir eğitim almak isterseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübesini kullanarak gerek Ukrayna’da vize işlemlerinde tam başarı elde etmiş olan ekip arkadaşlarımız gerek ise bu alanda çalışmalarını eksiksiz bir halde yürüterek Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümlere kayıt işlemleri ile ilgili olarak sürekli olarak çalışmlarına geçindiren personelimzi bu alanda sizlere lüzumlu olan yardımı en iyi şekilde sağlayacaktır..

Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde bolgona eğitim sistemi ile beraber bir eğitim verilmektedir. Bologna eğitim sistemi dahilinde verilmekte olan bu eğitimlerde öğrencielrimizin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesinden veya öğretmenlerin yalnız bir verici olarak görülmesinden ziyade öğretmen ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır. Bu alanda yapılan çalışamlar ile ilgili olarak kaliteli bir halde eğitim hizmetlerini sürdürmekte olan Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde Rusça, Ukraynaca veya İngilizce dilleri altında eğitim verilmektedir.

Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görecek olan öğrencilerimiz yukarıda yazmış olduğumuz bu üç dil ile ilgili olarak minimum bir tanesin ileri düzeyde akıcı bir aksana haiz bir halde mevzuşabiliyor ise öğrencimize bu alanda gerekli işlemler uygulanarak direkt Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde lisans eğitimi sürecine başlaması sağlanmaktadır. Lisans eğitimi sürecine başlayacak olan öğrencimiz ise bu alanda yürüteceği çalışmalar ile birlikte kaliteli bir eğitim seviyesine sahip bir halde alacağı lisans eğitimini tamamlayacaktır.

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi Eğitim

Devlet kuruluşu Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi çok iyi imkânlara haizdir. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi mevzusunda öncelikli olarak üniversiteyi bir tanıyacak olursak şunları yazabilir kuramsal sınıflar için 5 bina ve dünya standartlarına denk halde donatılmış olan Lugansk tıp kurumlarının klinik esasındaki geniş bir ağ mevcuttur. Bugün, Devlet müesseseu Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi uygulama sınıfları, eğitimler, laboratuar çalışmaları, kütüphane, araştırma çalışması ve yardımcı hizmetlere yönelik tasarlanmış olan bir binalar kompleksidir. İçindeki ders çalışma laboratuar tesislerinin 33.598 metre kare olduğu, Devlet kurumu Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi tarafınca sahip olunan alan 70.466 metre karelik bir alan içinde Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dil seçenekleri ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim ve öğretim çalışmalarını sürdürmekte olan Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde sizde dilerseniz kaliteli bir halde eğitim görme olanağına haiz olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile birlikte lisans eğitimini tamamladığınızda doğrudan yurdumuza geri dönerek konu ile ilgili olarak çalışma olanağına haiz olabilirsiniz.

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görebilmek için ek olarak sağlık raporuna ihtiyacımız olacaktır. Bu raporun sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık müesseseu tarafınca verilmesi gerekiyor. Aynı zamanda kurul onayında aids bulunmadığınızı gösteren bir rapora sahip olmalısınız. Bu işlemler ardından raporunuzun tercümesi sağlanarak noter huzurunda onaylanmış olması gerekiyor ve bunun yanı sıra kaymakamlık tarafınca da onaylanmalıdır.

Rusça, Ukraynaca veya İngilizce olarak eğitim vermekte olan Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde bu üç dilden biri ile ilgili kafi bir bilgiye sahip değilseniz sizi bir yıllık bir hazırlık eğitimi süreci beklemektedir. Bu eğitim için 25 yaşlarında büyük olmamalısınız.

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın