Ukrayna Rusça Kursu


ODESSA RUSÇA KURSU EĞİTİM PROGRAMI

 

 Genel Rusca Egitimi
Dünya sıralamasında 500 Top okulun içine giren ODESSA  language School.Sertifikaları tüm UKRAYNA  ve diğer BDT ülkelerinde şartsız koşulsuz kabul edilen marka okullarında okumak isteyenlere..Aktif sosyal hayatına önem veren ve metropol şehrin imkanlarına düşkün olanların secimi elbette Odessa olacaktır. Odessa eskiden ülkenin büyük ticaret merkeziydi.

 Günümüzde de ülkenin is dünyasının nabzı burada atıyor. Ukrayna kültürü ve tarihini yakından izlemek ve Rusca yi öğrenmek isteyenler için Odessa ideal bir yerdir.

Herkesin kazanan ya da en azından kazananlardan biri olmayı arzuladığı, hiç uyumayan ve her şeyin mümkün olduğu bir şehir. hem alışılmış hem de egzotik bir şehirdir. Belki de özel büyüsü buradan gelir.

 

Yogun Rusca Egitimi

Yoğun Rusca eğitimi, eğitim yapısı itibarı ile genel Rusca eğitim programı ile aynıdır. Eğitimin haftada toplam 30 ders olması nedeniyle her gün 2 ekstra ders görülür. Daha az zamanda daha hızlı Rusca  öğrenmek ihtiyacında olanların tercih ettiği bir eğitim programıdır.

 Sabah 4 ders ve öğleden sonraki 2 dersin ardından sosyal ve kültürel aktiviteler için zaman kalır ve öğrenciler dil eğitimini yoğun şekilde alırken aynı zamanda bulunduğu ülkede hoşça vakit geçirebilir.

 

Is Ruscası Egitimi

İş Ruscasi eğitim programı, çeşitli iş sektörlerinde etkin şekilde Rusca iletişim kurabilmek için, dili iş yaşamında kullanmak isteyen öğrenciler ve işadamları için düzenlenen bir eğitim programıdır. Yazma alıştırmaları, sunumlar, diyaloglar, gerçekçi iş ortamlarında çalışmalar, teknik kelime öğrenme, e-posta, kısa not ve mektup yazma, müzakere, mülakat, telefon görüşmeleri yoluyla Ruscayi iş hayatında kullanmayı öğrenebileceğiniz Rusca eğitim kursudur.

 

Mini Grup Rusca Egitimi

Mini grup Rusca eğitim programı Ruscayi öğrenmek için kısıtlı zamanı olan ve motivasyonu son derece iyi kişiler için ideal bir eğitim programı olmaktadır. Bu eğitim program konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirirken daha önce bildiklerinizi ilerletmenizi sağlayacak bir eğitim dizaynına sahiptir.

Genellikle sınıfların 6 kişiyi geçmediği bir eğitim programı olması da kısıtlı zamanda daha fazla bireysel ilgi görmenizi sağlayarak Rusca yi daha çabuk şekilde kavramanızda etkinlik gösterir.

ODESSA DİL KURSU HAKKINDA

         Point Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli , hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile 2010 yılından bu yana yüzlerce öğrencinin yurt dışında eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

        Point Yurtdışı Eğitim , uzman ve deneyimli personeli ile, ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

         Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Point Yurtdışı Eğitim, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

         Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Point Yurtdışı Eğitim, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

NEDEN DİL OKULU ODESSA ?

         Tüm yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetlerini tamamen kaliteli ve düzgün olarak yapıyoruz. Ülke seçimi, okul ve konaklama seçimleri, okul kaydı ve konaklama organizasyonları, havaalanı transferleri ve vize danışmanlığını sizin adınıza biz tamamen eksiksiz yapıyoruz.

          Konularında uzman ve yurtdışı deneyimi olan eğitim danışmanları ile beraber çalışmak ilk kriterimiz. Tüm eğitim danışmanlarımız, çalıştığımız okulları şirket içi eğitim süreçlerinde ziyaret etmiş, okulları bizzat görerek en iyi eğitimlerden geçmişlerdir. Bu sayede de, sizlerin hedef ve kriterlerinize uygun olan okul ve eğitim programını sizlerle beraber daha rahat belirleyebilmekteyiz.

           Yurtdışı eğitim danışmanlığının her ülkeye öğrenci göndermek olmadığını, aksine bunu yapabilen az sayıdaki yurtdışı eğitim kurumları gibi, uzman olduğu ülkelere öğrenci gönderilmesi gerektiğini bilmekteyiz.

          Okul kabul belgesi temini, konaklama organizasyonu, hava alanı transferleri bizim tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve okullarımızla olan özel antlaşmalarımız sayesinde aldığımız indirimleri direk olarak öğrencilerimize sunmaktayız.

 

OKUL VE EĞİTİM PROGRAMI TERCİHİ

   Ukrayna’da Rusça Dil Eğitimi konusundaki hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, kriterlerinize, bütçenize, eğitim ve Rusça seviyenize göre en uygun okullar, eğitim programları ve yaşam stilinize en uygun konaklamalar, Ukrayna ‘da yaşamış veya bulunmuş Point Yurt dışı Eğitim  danışmanları tarafından sunulur.

Size sunulan programlarda en çok dikkat ettiğimiz husus, eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz tüm masrafların size önceden bildirilmesidir. Bu sayede eğitiminiz boyunca sürprizlerle karşılaşmayacağınız, kriterleriniz ve bütçenize uygun en ideal malta dil okulu seçimi yapılır.

 KARAR VE KAYIT

   Ukrayna’da eğitim için okul, Rusça eğitim programı tercihi yapıldıktan sonra kayıt aşamasına geçilir. Rusça Dil Okulları ndan birini kayıt yaptırmanız için :

.Kayıt Formu nun doldurulması ve
.Ön Kayıt Ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

    Kayıt yaptırdığınız gün içerisinde, seçtiğiniz okula kaydınız yapılır, okul kabul belgesi (Letter of Acceptance) gelir gelmez size telefonla onay bilgisi verilir; bir sonraki adım hakkında yapılması gerekenler bildirilir.

* (Ön kayıt ücreti kesinlikle ekstra bir ücret değildir ve toplam tutardan düşülmektedir)

UKRAYNA VİZE BAŞVURUSU

   Ukrayna vize başvuruları İstanbul’da açılan Ukrayna Konsolosluğuna yapılmaktadır. Ukrayna vizesi için pasaportunuz, 2 adet fotoğraf ve Ukraynan da bulunduğunuz süre içersinde masraflarınızı karşılayabileceğinizi veya bir başkası tarafından karşılanabileceğini ispatlamanız gereklidir. 

Türkiye nin neresinde olursanız olun; Point Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirir ve vize işlemi sonucunda pasaportunuzu teslim alır.

   Vize başvurunuzu Point Yurt dışı Eğitim  gerçekleştirdiğinde Ukrayna Konsolosluğunda yüz yüze görüşme yapmanıza gerek kalmamaktadır.

EKONOMİK UÇAK BİLETİ

    Ukrayna vize başvurunuz yapıldıktan ve vizeniz onaylandıktan sonra, gideceğiniz tarih ve süreye göre en uygun ve en ekonomik uçak bileti araştırması yapılır; bilet fiyatları tercihinize sunulur. Uçak biletlerinin iadesi olmadığı için, biletiniz Ukrayna Vizeniz onaylandıktan sonra alınır. Ekonomik uçak bileti bulabilmek için erken kayıt yaptırmanız ve erken vize başvurusu yapmanız önemli bir faktördür. Point Yurt dışı Eğitim size gideceğiniz döneme göre her zaman en uygun ve en ekonomik uçak bileti sunmayı prensip haline getirmiştir.

EVRAK TESLİMİ VE ORYANTASYON

Ukrayna vizeniz ve Ukrayna uçak biletiniz alındıktan sonra tüm işlemler son bulur ve size özel dosyanız hazırlanır. Bu dosya içerisinde Ukrayna’ya seyahatiniz boyunca ihtiyacınız olan tüm evraklarınız bulunur.

Dosyanız size teslim edilirken; sizlere valiz hazırlığı, Ukrayna hakkında, iklimi, yaşam koşulları, yurtdışı çıkış prosedürleri, check-in işlemleri, pasaport kontrolü ve Atatürk ve Ukrayna Havaalanındaki diğer tüm ayrıntılar tek tek sizlere anlatılmaktadır.

İlk kez yurtdışına gidecek olanlar içinse bu bilgiler çok daha da detaylı olarak anlatılmaktadır. Ayrıca Ukrayna Havaalanının ve Atatürk Havalimanının krokileri de oryantasyon sırasında sizlere verilecektir. Eğitim danışmanlarınız daha önce Ukrayna ’da bulunduğu için, Ukrayna ile ilgili aklınıza takılabilecek her türlü soruyu kendilerine sorabilirsiniz.

EĞİTİM SÜRESİNCE DESTEK

Ukrayna ’ya vardığınız andan, eğitiminizi tamamlayıp bitirdiğiniz ve Türkiye’ye döneceğiniz zamana kadar Point Yurt dışı Eğitim büyük küçük her türlü sorununuzu çözebilmek için eğitiminiz süresince sizlere destek verecektir. Bunun için dosyanızın içerisinde bulunan acil iletişim numaraları ya da mail adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Odessa da Dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize;

Aylık  60 ders saati eğitim ücreti : 1 aylık paket 720 $

                                                                    2 aylık paket 840 $

                                                                     3 aylık paket 960 $


Bir cevap yazın