Kiev Tasarım ÜniversitesiKiev Tasarım Üniversitesi eğitimi almak isteyenler yurtdışı olanağında Ukrayna’dan yararlanabilirler. Lise diplomanı alarak gelip kayıt müracaatı gerçekleştirebileceğiniz üniversite sizlere puan sorgulaması yapmayacaktır. Kayıt şartlarını araştırıp kısa müddette tasarım alanında eğitim kariyerinizin başlangıcı olabilecek olan Kiev Tasarım Üniversitesi kayıt işlemlerinizi bir an önce bitirmeye başlamalısınız. Tasarım akademisinde Avrupa çapında isimi duyulmuş bir üniversite olarak size pek çok olanak ile hizmet sunmaktayız. Katiyen yarıda kalmayan hizmet şartlarımızla sizlerin tasarım alanında tekstil üzerinde öğrenmek istediğiniz tüm bilgi ve maharetleri kazanmanıza yardımcı olabilmekteyiz. Tekstil sektörüne yönelik hazırlanan koleksiyonlar üzerinde kalite standartlarında çağdaş bir anlayışla eğitim vermekteyiz. Avrupa’nın pek çok üniversitesine göre daha gelişmiş tekniklerle hazırladığımız koleksiyonları nasıl ortaya çıkardığımızı öğrenmek istemez misiniz? Kuramda ve uygulamada sizlerin değişik tekniklerle maharet kazanmanıza yardımcı olabilecek akademik kadroyla hizmetlerimizde devamlılık ele geçirme çabası içindeyiz.

Kiev Tasarım Üniversitesi olarak konfeksiyon üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamada en yeni tekniklerle hizmet vermekteyiz. Her türlü teknik desteğe diğer üniversitelere oranla daha hızlı erişebilen bir üniversite olarak desen tasarım eğitimlerimiz, tekstil yazılım çözümlerimizle karşınızdayız. Her türlü tasarım modeline rastlayabileceğiniz fihristlerimizle Avrupa genelindeki tasarım yarışmalarında ilk sıralarda boy göstermekteyiz. Değişik dilleri öğrenme etrafı edinebileceğiniz akademik sürecimizde fark kültürlerden gelebilecek tasarım önerilerine açıklık ele geçirebilmeniz olası olabilecek. Her Avrupa ülkesindeki insanlardan talepler alabilecek konumda mezun olabileceğiniz eğitim müessesemiz dil meselesi hayata vaziyetinizi sıfıra indirgeme çabası içerisindedir. Değişime açıklık, yaratıcı gücünüzü geliştirebileceğiniz tasarım dersleri ve uygulama atölyeleriyle üniversite olarak gelişiminizi başarıyla bitirme çabası içine girmekteyiz.

Kiev Tasarım Üniversitesi modelistlik, bilgisayar destekli modelistlik dersleri, hazır giyim sektörü, giyim üzerinde yararlanabileceğiniz kalıp program çizimi öğrenme ile ilgili gelişiminizi sağlayabilecektir. Tasarım akademisi ekibimizden yararlanarak istediğiniz şekilde program öğrenme, kalıp çizme, modellikle ilgili merak ettiklerinize erişebilme fırsatlarını burada yakalayabileceksiniz. Beynelmilel etraf olanağıyla başarılarınızı değişik ülkelerde talebelik senelerinde duyuma fırsatı yakalayabileceksiniz. Model çizimi yapan personel ihtiyacının çözümüne yönelik atölyelerini, ders muhtevalarını, çağdaş sınıf şartlarını genişleten Kiev Tasarım Üniversitesi her etraftan gelen talebe potansiyeliyle geleceğinize ışık tutabilmektedir. Tasarım sonrasından model üzerindeki çalışmalara oradan da camekanda sergileme işlemlerine kadar kendi becerilerinizi kullanabileceğinizi bir akademik birim olarak yüz güldürücü başarılar kazanmanıza yardımcı olabilmekteyiz.  Kiev Tasarım Üniversitesi lisans hayat biçimi olarak kaliteli eğitim anlayışıyla siz değerli gençlerin gelişimine en büyük destekçi rolüne bürünebilmektedir. Beklentilerinizi kısa müddette gerçekleştirmek için hayat kalitenizi yükseltebilecek seçimlerde bulunma fırsatını değerlendirmeye bakmalısınız. Hayallerinizi daha fazla ertelememeli, geleceğin en iyi tasarımcıları arasında bulunma cesareti için teşebbüslerde bulunmalısınız. Sizlerin hoşnut kalabileceğiniz potansiyeldeki çalışma ortamı, iş alanları, yerleşke yaşantısı, öğrencilik hayatı gibi fırsatlarıyla Ukrayna’da bulunmanın değerini özümsemeye hazır mısınız? Geleceğinizi kazanabileceğiniz teşebbüsler yerine haydi acele edin.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın