Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi 

Kiev Milli İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi 1930 lu senelerde Ukrayna’nın Kiev şehrinde heyetmiş üniversitelerden biridir. 7 değişik fakültesiyle farklı bölümlerde lisans eğitimi almak isteyenlerin Kiev farkını hissetmek için müracaatta bulunabilecekleri mükemmel üniversitelerden biridir. Yapı, inşaat, sıhhi, coğrafi sistemleri ve arazi yolları, proje idaresi, mekanik, otomasyon, bilgisayar teknolojileri, su kaynakları, ekoloji, arazi, mimarlık, inşaat gibi pek çok alanda eğitim alabilme talihinizin olduğu bir eğitim birimidir. Yüksek öğrenim hayatınızda kaliteli eğitimi Avrupa standartında yaşayabilme fırsatını yakalayabileceğiniz bir eğitim müessesesidir. Talebelik hayatı olarak diğer ülkelere göre en uygun talebe fiyatlandırmalarını gerçekleştiren ülke gençlerin popülerliğini her gün daha çok kazanmaktadır. Yurtları, talebeler için sunduğu araştırma birimleri, uygulama alanlarının yeterlilikleri, sosyal aktivitelerin çokluğuyla burada geçirdiğiniz kaliteli süreçten hoşnut kalabileceksiniz.

Kiev Milli İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi hazırlık eğitiminiz sonrasında lisans sürecinize başlamada lise diploması veyahut meslek lisesi diplomasıyla müracaat kabulü sağlamaktadır. Lise hayatınızın sonrasında kendinizi kabiliyetlerinizle geliştirme imkanı yakalayabileceğiniz bir lisans sürecine başlamak istiyorsanız doğru seçim olabiliriz. Kuvvetli akademik kadrosuyla alan eğitiminizi en çağdaş teknik sınıflarda almaya başlayabileceksiniz. Her talebenin özel farkındalıklarını çok iyi kullanabilen kabiliyetli kadromuz sizlerin alanınızda başarılı bir süreçten geçebilmenize yardımcı olabilecektir. Hayalini kurduğunuz mevkilere yükselmek için bilim çalışmalarınızda inşaat ve mimari sektöründeki tercihlerinizde üniversite olarak gelişmiş yolları size aktarmada başarılıyız. Kimliğini her gün daha da geliştiren bir formda karşınıza çıkan Kiev Milli İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Eurostar işbirliğiyle lisans kaydınızı kısa müddette bitirme fırsatı vermektedir. Birbirinden şahane sınıf ortamları, becerili genç ve bu arada kültürlü tecrübeli orta yaşlı akademik personeliyle alan bazında gelişiminiz bitirebilecektir.

Kiev Milli İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi eğitim ortamında yapılar üzerindeki kuram derslerinizi aldıktan sonra gerçek inşaat alanlarında uygulamalı olarak yapım işlemlerini görebileceksiniz. Mimari çizimlerin nasıl hayata geçirildiği, kaliteli malzeme yapısı, görünüm olarak estetik sunumlar, hangi malzeme uzun yıllar dayanabilir gibi pratiklikleri üniversitemizdeki öğrenim hayatınızda kazanabilirsiniz. Değişik dilleri öğrenebileceğiniz bir talebe profilinde bulunuyor oluşunuz Avrupa’nın değişik kesimleri için sizleri hayata hazırlamada rol model olabilmektedir. Kiev Milli İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi kuramı uygulamaya geçirmede ferdi olarak ilerleme kaydedebileceğiniz profildeki çalışmalarda söz sahibi olabilmenizi de sağlayabilecektir. Avrupa’nın en kabiliyetli mimari ve inşaat ustalarının bulunduğu uygulama alanlarında her sualinize kısa müddette cevap bulabileceksiniz. Başarılı mezunlar listesinde bulunurken değişik Avrupa ülkelerinde iş başvurusu taleplerinizde pozitif yanıt alma fırsatınız ayağınıza kadar gelebilecektir. Sizlerin geleceğinizde son derece ehemmiyetli bir yeri olacak olan Kiev Milli İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi öğrencilik yaşantınızın kariyer yapmasına izin vermeye hazır mısınız? Geliri iyi bir yere erişebilme garantisiyle bize gelmeye hazır mısınız?

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın