Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi 

Ukrayna’nın en kaliteli, en saygın üniversitesi Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde iyi bir lisasn eğitimi görebilirsiniz. Bu alanda yürütülmekte olan çalışmalar dahilinde alanıda senelerin vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyim ile birlikte Euro star ülke dışı eğitim merkezi müracaat büronunda yer alan ekip arkadaşlarımızdan konu konusunda olarak teferruatlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Ukraynada neden eğitim almalısınız?

  • Kullanamkta oldukları eğitim sistemi bütün dünyanın kabul etmiş olduğu en kaliteli eğitim sistemi olan bologna eğitim sitemidir.Talebeler pasif bir alıcı veyahut öğretmenler yalnızca bir verici olarak görülmesinden ziyade talebe ve öğretmenler arasındaki diyaloglar çok kuvvetli bir hal almıştır.
  • Talebelere ferdi değil ekip çalışmasına yönelik eğitim verilmektedir.
  • Verilmekte olan teknik eğitimler Avrupa eğitim müfredatı ile bire bir olduğundan dolayı ele geçireceğiniz diplomalar bir çok Avrupa ülkesinde geçerlidir.
  • Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi, Ukrayna’nın en kaliteli eğitim merkezidir.
  • Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi gerek teknolojik donanım itibariyle gerek ise eğitim alt yapısı itibariyle çok kaliteli bir üniversitedir.

Sizde bu sebeplerden dolayı Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi’ni seçenek edebilirsiniz. Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi çağdaş binaları, laboratuarları ve spor salonlarıyla dünyanın çeşitli ülkelerinden bir hayli yabancı talebenin tercihidir. İki bin’i aşkın akademik personeli ile birlikte on dört fakültede Yirmi Binin üzerinde talebeye eğitim vermeye devam etmektedir. 177 senelik bir geçmişe sahip olan üniversitemiz yurt içi ve ülke dışında talebelere eğitim veren uluslar arası üniversite özelliği taşımaktadır. Tam donanımlı üniversitede İletişim ve Endüstri alanlarında ilmi merkezi, İnternet Ağ sistemleri ile tam donanımlı derslikler, Video arşivi, Bilimsel ve metodolojik laboratuarlar, Makineler ve aletler tam donanımlı kaynak için makineler Elektronik Yayınlar desteği ile Zengin bir Kütüphaneye sahiptir.

Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sisteminin bologna eğitim sistemi olduğundan söz etmiştik. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğrenciler ve öğretmenler arasındaki bağların çok daha güçlü bir hal alması temel prensip olarak görülmüştür.

Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi Eğitim

Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesinde uygulanmakta olan bu eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilerine sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrenciler kendi ekip arkadaşlarını bir araya getirir. Öğretmenin sunduğu konu başlıklarından birini tercih eder ve bu alanda yapacağı çalışmalar ile beraber iyi bir görev dağılımı yapar ve araştırma konusunu dilerse Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde yer alan gelişmiş bir teknik donanıma sahip zengin muhtevalı kütüphanesinde yapabileceği gibi bu alanda yapacağı çalışmalarda ele geçireceği bilgiler ile beraber dilerse Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından üstün özelliklerde bir alt yapıya sahip bilgisayar laboratuvarında ele geçireceği bilgiler doğrultusunda çalışmalarını sürdürebilmektedir.

Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile alakalı alanında senelerin vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olan ekibimizden ihtiyaç duyulan ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesinde eğitim olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Kiev Milli Taras Shevchenko Üniversitesinde alacağınız lisans eğitimi ile beraber ele geçireceğiniz diplomalar ile beraber dilerseniz ülkemiz hudutları içerisinde bir iş yeri açarak çalışmalarınızı sürdürebileceğiniz gibi dilerseniz eğitim almış olduğunuz bölüm konusunda bir iş veren ile anlaşma yaparak çalışma olanağına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın