Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi ÜniversitesiLviv Milli Baytarlık ve Biyoteknolojisi Üniversitesi seçiminizle doğru bir seçenek yapmış olabileceksiniz. Baytarlık ve biyoteknolojisi alanı hayvanlar üzerinde inceleme araştırma yapmayı sevenlerin çok hoşlanabilecekleri bölümlerdendir. Bu üniversite yurtdışı olanaklarını kaliteli şartlarda değerlendirmek isteyenler için sanki bir fırsat niteliğindedir. Pek çok kişinin beğenerek tercih ettikleri bu popüler bölümler Eurostar işbirliğiyle lisans sürecine daha kısa vakitte başlamanıza izin verebilecektir. Lisans hayatınızda sizi kayıt işlemleriyle uğraşmadan bünyesine alabilecek bir üniversite konumunda olan Lviv Milli Baytarlık ve Biyoteknolojisi Üniversitesi imtihan puanınıza bakmamaktadır. Taban puanıyla uğraşmadan üniversitemizin lisans sürecinde kendinize yer açabileceksiniz.

Lviv Milli Baytarlık ve Biyoteknolojisi Üniversitesi tercihinizle akademik süreçte baytar lakabını alabilmeniz için kazanabileceğiniz tüm nitelikler üzerinde çalışmalara katılacaksınız. Evcil hayvanların nesillerinin iyileştirilmesi, sıhhatlerinin savunması gibi ders muhtevaları akademik sürecin başlıcaları listesindedir. Hayvan hastalıları ve iyileşme süreçlerinin seyri de kuram dersleri haricinde mikrobiyolojik ortamlarda ne şekilde incelenir ile ilgili bilgilendirilebileceksiniz. Lviv Milli Baytarlık ve Biyoteknolojisi Üniversitesi olarak bu alanda alan eğitiminizi alırken staj ortamı veyahut araştırma laboratuvarlarındaki yer alışınızda uygulamalar son teknik yollarla gerçekleştirilmektedir. Çağdaş ürün kullanımları, en yeni hayvan hastalıkları ve çağdaş tıpta tercih edilen hastalık rehabilitasyon yol mertebeleri gibi tekniklerin tümüne erişilebilirlik sağlayabileceksiniz. Akademik kadromuzda yenilikçi adımlarla her bilginin ve yöntemin takipçisi olan personellerimiz sizlerin en iyi şekilde yetiştirilebilmenizi sağlayacaklardır.

Lviv Milli Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi yerleşkesi, sosyal tesisleri ile hiçbir zaman pişman olmayacağınız şartları size sunabilmektedir. Değişik hayvan türlerini inceleyip Avrupa’nın değişik ülkelerinde karşılaşabileceğiniz hayvanlarla bire bir karşılaşabileceksiniz. Hayvanların yetiştirildiği, beslendiği, savunduğu, tedavi edildiği, tedavi mertebelerinde nasıl ilerleme kaydedileceklerinin hepsini sırasıyla öğrenebileceksiniz. Bu ortam size sunulurken veterinerlik alan bilgisinde tam donanımlı konuma gelmeniz gerekliliği düşünülerek hareket edilmiştir. Yabancı dilde pek çok ülke insanlarıyla kaynaşıp tanışabileme olanağını yakalayabileceğiniz üniversitemizde sosyal kaynaşma kendi kendine hakim olacaktır. Değişil kültürdeki kesime anlayışlı davranan akademik birim, anlaşılır dilde eğitim ortamı, talebelerin uygulama derslerinde tek başlarına bulunabilecekleri fırsat eşitlikleri sizlerle de olabilir. Bu olanağı kaçırmamak hesabına Lviv Milli Baytarlık ve Biyoteknolojisi Üniversitesi talebeleri arasında siz de bulunmak istemez misiniz? Meslek lisesi mezunu olup DGS ile uğraşan veyahut liseden sonra imtihana hazırlanmayla uğraşanlardan olmaya son diyebilirsiniz. Gönlünüzdeki mesleğe kavuşma yolunda sizleri en iyi Bologno ilkeleri kriterleriyle eğitecek akademik hayatta siz de bulunabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık bürolarına gidip yurtdışı olanaklarında okuma imtiyazlarından yararlanabilirsiniz. Okuyacağınız üniversite olanakları nelerdir, nerede kalabilirim, yurt var mı, istediğim vakit memleketime gidebileceğim en uygun taşıt hangisidir gibi pek çok merak edilen bu birimde yanıt bulabilecektir. Siz de kariyerinizi yaparken diğer lise mezunu fertlerden geri kalmak istemiyorsanız biraz çabuk olmayı tecrübe edebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın