Odessa Devlet Ziraat ÜniversitesiOdessa Devlet Ziraat Üniversitesi 1918 seneninde kurulan enstitü olanaklarının genişletilerek bugünkü konumu almasıyla bu isme kavuşmuştur. Sizlerin istediğiniz eğitim olanaklarını bir araya toplayarak zirai faaliyet çalışmalarının derinlemesine bitirdiği bir eğitim müessesesidir. Tarıma alaka duyan gençlerin zirai manada bulabilecekleri akademik ve uygulama eğitimleriyle yerleşebilecekleri kalitede bir üniversitedir. Akademik kadronun köklü bilgileri, teknolojinin çağdaş araçlarıyla donatılan zirai araç- alan zenginliğiyle sizleri karşılamaya hazırdır. İmtihan derdi artık mazi olacak. Taban puanım yeterli mi kaygısına kapılmadan Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi talebesi olma hakkınızı sonuna kadar kullanabilirsiniz. Teşebbüsçü ve yaratıcı zekası yüksek bir lisans talebesi olmak istemez misiniz? Zirai manada yenilikçi davranan ve bu alanları genişletme peşinde olan bir tarımcı olarak piyasada tanınan bir konumda bulunmak istemez misiniz? Tüm neden olmasınlarınıza cevap verebilecek kalitedeki eğitim anlayışıyla sizlerden gelecek kayıt müracaatlarınız bekliyoruz.

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi lisans sürecini başlatabilmenize destekçi olacak olan Eurostar yurtdışı eğitim müracaat etme birimleriyle bağlantıya geçebilirsiniz. Kayıt sürecinizde böylelikle kontenjanımız doldu sızlanmalarıyla karşı karşıya kalmazsınız. İleri düzeyde eğitim görmüş olan uzmanlarımızın bulunduğu akademik eğitim ortamında kendinizi pek çok maharete yatkın bir şekilde yetiştirebileceksiniz. 7 fakülte, 9 özel eğitim birimiyle lisans sürecini olması şart olan başarılarla dolu bir süreç geçirmenize yardımcı olabilmekteyiz. Eğitim sürecinde bağcılık, tohum ıslahı, tarım nebatları, üzüm ve tarım nebatları işleme, küçük hayvan hastalıkları, arıcılık, balık yetiştiriciliği, tarımda bilgi idaresi gibi derslerde donanımlı hale getirileceksiniz. Mesleksel maharet kazanırken zirai unvanlara sahip olabileceğiniz tüm yeterlilikler ile ilgili uygulama alanlarında en tecrübeli konuma gelene kadar bire bir eğitimlere maruz bırakılacaksınız.

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi tam vakitli veyahut uzaktan eğitim anlayışı tercihinize göre sizi donanımlı hale getirebilmek yerine her türlü gayreti sarf etmektedir. Doktor, profesör, bilim insanları, tarım uzmanlarıyla dolu kadrosuna güvenen birimimiz araştırma geliştirme faaliyetlerini talebelerle bir yürütebilmektedir. Siz de bu araştırma çalışmalarına dahil olabilme olanağını yakalamak isteyenlerden olmak istemez misiniz? Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi tarımsal konularda her geçen gün gelişen, yaygınlaşan bir yüksek eğitim müessesenine gelme gayreti içindedir. Avrupa ülke ziyaretlerinde bulunmak, akademik kadro itibariyle Avrupa’nın en iyilerinin dilinden derslere tabii tutulma fırsatını değerlendirmek isteyenlerden olma niyetindeyseniz fazla vakit kaybetme zamanı değil. Artık harekete geçerek Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi lisans sürecindeki yerinizi netleştirme zamanı geldi de geçiyor dahi. Sizleri hoşnut bırakacak tüm teşebbüslere bir merhaba diyebilme imtiyazını yakalayabilmek için akademik kadromuzla tanışıp sizi diline hakim bir lisans eğitim ortamında karşılayan güler yüzlü personellerimizle iletişime geçmeye var mısınız? Her ülkenin değişik idrak etme becerilerini bilerek beden dilinden, zeka düzeyinden anlayarak eğitime başlayan akademisyenlerimizden yararlanma zamanını daha fazla ertelemeyin. Biraz acele edin.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın