Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi 

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi mühendislik veyahut mimarlık alanında kendini geliştirmek isteyenlerin tercihi olabilecek üniversitelerdendir. Avrupa Üniversiteler Birliği azası olan üniversite 1930 seneninde heyetmiştir. 7 adet eğitim binası, özel laboratuvar, bilgisayar odaları, geniş internet ağına sahip bilim merkezleri, geniş kütüphane gibi olanaklarıyla Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi yurtdışı eğitiminde Ukrayna diyenlerin seçimi olabilmektedir. Spor merkezi, yurt olanakları, talebelere yönelik kantin, cafe tarzı yerleriyle yerleşkeninde her olanağı sunan üniversitelerdendir. Talebelerin sıhhat meselelerini giderebilecek sıhhat kuruluşları, sosyal manada yeterli hale gelebilecek sosyal kuruluş alanları itibariyle da beklenilen hizmeti sağlayabilmektedir. Akademik manada gelişmek isteyen hemen herkesin müracaat gerçekleştirebilecekleri bir üniversite olarak her geçen gün kendini yenileyen bir üniversitedir.

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi Rusça eğitim vererek değişik dil öğrenmek isteyenler için ekstra avantaj sağlayıcı olabilmektedir. Endüstri, mühendislik, ekonomi, yapı idaresi, yapı ve hidrolik sistemleri, inşaat teknolojisi, su endüstrisi ve sıhhi mühendislik gibi bölüm seçenekleriyle zengin seçim bahtını yakalayabilmenize kılavuz olabilecektir. Rusça olduğu kadar Ukraynaca eğitim alabilme fırsatını da değerlendirebileceğiniz bir üniversite olarak yabancı dille alakalı gelişiminize direk yardımcı olabilmektedir. Uzun yıllık köklü bir üniversite oluşuyla sizlerin deneyimli akademik birimden yarar görerek gelişimsel olarak ilerleme ele geçirebilme fırsatı yakalayabilmenizi sağlayabilecektir. Kaliteli eğitime standartların üzerinde tesir gösterip yarar sağlayıcı davranan Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi uzun müddettir ele geçirmek istediğiniz eğitim kalitesini yakalayabilmenizi sağlayacaktır.

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi idealindeki bölümü okuyarak alanında yükselmek isteyenler için mükemmel bir tercih olacaktır. Bu üniversiteyi birincil sıralarda yazanlar evvela puan derdiyle uğraşmak istemeyenlerdir. Kayıt işlemlerinizde lideriniz olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları lise diplomanızla kayıt müracaatınızı gerçekleştirebilecektir. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi sizden taban puanıyla uğraşmanıza gerek kalmayacak kayıt işleminizi bitirmenizi sağlayabilecektir. Pek çok üniversite bölümüne giriş için mecburi tutulan yeterli puan alma vaziyeti bu üniversite tercihinizle olası olmayacaktır. Değişik kabiliyette akademik personellerimiz, çağdaş sınıf olanakları, yabancı dil laboratuvar şartlarıyla gelişmişlik mananında Ukrayna’nın en iyi imkanlarıyla donatılmış bir üniversitedir. Bu olanakları elinizin tersiyle itmeden en kaliteli avantajlarla dolu eğitim ortamında bizzat bulunma fırsatını yakalamaya hazır mısınız? Her türlü mühendislik dalı, gelişimsel manada kendinizi yetiştirebileceğiniz uygulama alanlarıyla dolu bir eğitim sürecinde bölümünüzle ilgili tüm incelikleri özümseme fırsatını yakalamaya var mısınız? Avantajlar dünyasında değişik dilleri konuşan fertlerle beraber kendinizi hem yabancı dil hem de değişik kültür itibariyle geniş bir etrafta geliştirme bahtınız olabilecek. İş alanlarınızda karşılaşabileceğiniz her türlü mesele veyahut performans beklentilerini uygulama gerçekleştirebileceğiniz staj yerlerinizde bizzat görebileceksiniz. Hayatınızın en umut dolu geçeceği iş imkanları fırsatında başvurularınızı gerçekleştirip dolgun aylıklı bir ülkede rahat bir hayat sürdürmeye ne dersiniz?

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın