Odessa Ulusal Denizcilik AkademisiOdessa Milli Denizcilik Akademisi 1944 seneninde deniz okulu olarak açılmıştır. Vakit içinde kendini geliştirip daha iyi bir eğitim veren müesseseye dönüşmüştür. Denize alaka duyan gençlerin sayısı arttıkça ve ihtiyaçlara paralel olarak yüksekokul lisans eğitimine yönelik teşebbüslerde bulunmuştur. Akademik hayatınızda denizcilik alanında kendinizi geliştirip yetiştirirken Ukrayna’nın size sunacağı özel eğitim olanaklarını değerlendirmek isteyeceksiniz. Yüksekokul 21 Eylül 2002 seneninde asıl ismini alarak eğitim kalitesinde ilerleme kaydedebilecek boyuta yükselmiştir. 40.000 uzman yetiştirmiş olan akademi hala kalitesini hissettirecek personeller yetiştirebilecek kalitedeki eğitim anlayışıyla Ukrayna’da okumak isteyenleri beklemektedir. Eğitim ve bilimin buluştuğu yer olarak seçiminizi donanmaya yararlı olmaktan yana kullanırken tercihinizi gözünüz kapalı Odessa Milli Denizcilik Akademisi olarak kullanabilirsiniz. Kapsamı geniş bir eğitim sürecinden geçerken gemi kullanımı ve gemideki başarınızda tesiri olabilecek etraf şartlarını sağlayacak akademik ortamımızdan yararlanmak isteyeceksiniz.

Odessa Milli Denizcilik Akademisi pilotaj, İngilizce dili, seyrüsefer, beynelmilel denizcilik hukuku, denizcilik astronomisi, donanma, gemi kontrol, ekonomi, kargo taşımacılığı teknolojisi idaresi ve ticari kanal operasyonları akademik dersleriyle sizleri eğitmektedir. Denizciliğin her istikametiyle size hissettireceği zorluklar, evreler, uygulamalı derslerle sizleri donanımlı hale getirecek kadromuzdan hoşnut kalabileceksiniz. Bilimin çağdaş teknolojiye uyarlanmış tüm evrelerini bu akademide akademik kadronun köklü personellerince öğrenebileceksiniz. Denizcilikle ilgili pek çok sertifikayı almaya hak kazanabileceksiniz. 7 akademik binası, spor alanları, olimpik yüzme havuzu seçenekleriyle sosyal bir etrafta lisans eğitimi alabilmenizde bu yüksekokul tercihinizle olası olmaktadır. Odessa Milli Denizcilik Akademisi kapsamı geniş eğitim sürecinde sizleri konuk ederken cafe, kütüphane, bilim merkezi, araştırma alanları, uygulama alanları, çağdaş teknolojik araçlarla donatılmış birimler gibi alanları yerleşke çevreninde sizlere sunmaktadır. Eğitim alnı içerisinde ayaklarınızın altındaki olanaklarla iyi bir deniz subayı veyahut deniz personeli olabilme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Odessa Milli Denizcilik Akademisi olarak açık denizde uygulama yapmanızda kılavuzluk eden akademik kadromuzda oldukça başarılı denizcilerdir. Siz de onlar arasında bulunma fırsatını daha fazla ertelemeyin. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarıyla kısa vakitte bağlantı kurabilirsiniz. Böylelikle kayıt işlemlerinize daha fazla hız kazandırma imkanı yakalamış olabileceksiniz. Tüm imkanları yakalarken Ukrayna’da okuma fırsatında sizden yana olan ekonomik talebelik avantajı da mutluluğunuzu sağlayabilecektir. Hayallerinizi ertelemekten vazgeçerek tüm kariyerinizi el üstünde tutabileceğiniz olanaklarla Odessa Milli Denizcilik Akademisi mezunu olabilirsiniz. Küçüklüğünüzün hayallerini gerçekleştirebilme imkanını sizlere tanırken kılavuzunuz olarak Eurostar her zaman yanınızda bulunabilecektir. Eurostar yurtdışı birim ziyaretlerinizle talebiniz olarak size atanan danışmanınızdan yararlanarak denizciliği hakkını verecek şekilde yaşamaya hazırlanmaya var mısınız? Tüm eğitim sürecinizde beklentilerinizi bitirecek seçimler olarak karşınızda bulunabilecek akademik hayat şartlarını bir an önce hissetme fırsatı yakalamaya ne dersiniz? Yanıtı evet olan tüm gençler kısa vakitte lise diplomalarını alarak bizim akademiye müracaat edebilirler. Akademiden mezun oldukları günün heyecanını hissetmek isteyen tüm gençleri Ukrayna’ya bekliyoruz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın