Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi



Odessa Milli Telekomünikasyon Akademisi Rusya’nın güney kesiminde yer alan bir eğitim birimidir. Telgraf mekaniği alanında teknisyene duyulan ihtiyaca paralel olarak açılmıştır. Son zamanlarda beceri itibariyle telgraf ile ilgili eğitime duyulan ihtiyaçla gençlerin seçenek edebileceği bir bölüm haline gelmiştir. 1900 seneninde Odessa’da açılan bir birim haline gelen yüksekokul 1920 seneninde elektroteknik bölümü olarak unvan kazanmıştır. Haberleşme alanında eğitim birimi olarak gençlerin telekomünikasyon konusunda tecrübe kazanabilmelerine kılavuz olan yüksekokul gelişimsel manada aranılanı verebilecek düzeye ulaşmıştır. Televizyon merkezleri üzerinden eğitim alarak bilgiyi uygulamaya geçirebileceğiniz uygulama alanlarına yer veren yüksekokul sizlere deneyim kazandırma peşindedir. Radyo televizyon, bilgisayar teknolojileri, otomasyon, lojistik eğitim araştırma, ekonomi ve idare birim olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza cevap olabilmekteyiz. Eğitim ve bilim alanlarında kendinizi tecrübe kazandırabilecek konuma yükseltebileceğiniz eğitim birim ihtiyacınızda oldukça popüler bir eğitim birimi tercihi olabilecektir.

Odessa Milli Telekomünikasyon Akademisi telekomünikasyon sistemleri üzerinde çalışmanızda bilgi ağları üzerinden uygulama yapabilmenizi sağlayacaktır. Uygulamada bire bir veyahut grupla çalışmalarla kuramı destekleyici bilgi ele geçirebilmenize olanak tanıyabilecektir. Sizlerin teknoloji mananında arayışlarınıza tam gelişme kaydedicisi olarak akademik personellerimizle birlikte yararlanabileceğiniz çağdaş şartlardaki sınıf ortamları en büyük artılar arasındadır. Hayatsal manada talebelere sunduğu kolaylıklar bilinen Odessa bu arada modern teknolojiyi ayağınıza en son haliyle getirebilmektedir. Telekomünikasyon nedir, hangi bilimlerle ilgilidir? Telekomünikasyon hususunda gelişmeler neler olabilir? Tarzındaki sualler sual yanıt yoluyla cevap verdirmeye müsait sınıf ortamlarında tartışmalarla öğrenilmektedir. Bilgisini pratiğe hemen dökebilen akademik personelimizce gösterilenler izlendikten sonra her fert değerlidir anlayışıyla bire bir çalışmalara istikamet verilmektedir. İhtiyaç duyulan vakit ayrılarak sizlerin pratik kazanabileceğiniz uygulama saatleri sonrasında tecrübeleriniz karşısında şaşkına dönebileceksiniz. Odessa Milli Telekomünikasyon Akademisi kadrosu tecrübe itibariyle yetersiz vaziyetlerine paralel olarak seminer veren Avrupa’da yetişen akademik kadrodan destek alabilmektedir.

Odessa Milli Telekomünikasyon Akademisi lisans sürecinde bulunmak isteyen tüm gençlerin uğrak yeri olan Eurostar birim ziyaretlerini de siz de gecikmeden gerçekleştirmelisiniz. Şimdiye kadar kayıt sürecinde neler yapılabileceğinin araştırmasını yapmadıysanız hemen panik yapmayın. Size kayıt evraklarını toplama, bir araya getirip lisans sürecine kısa zamanda isminizi kaydettirmeyle sonuçlanacak işlemlerde danışmanınız eşlik edebilecektir. Eurostar aynı zamanda merak ettiğiniz Odessa da talebelik hayatıyla ilgili konularda da size destek verebilecektir. Odessa Milli Telekomünikasyon Akademisi talebesi mezunu olanlarla sosyal ağlar üzerinden bağlantıya geçerek talebelik yaşantınızda manalı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Hayal ettiğinizden çok daha fazlasına kavuşabilmek için lisans sürecinde gelişimsel yol kat ederken nelere dikkat faktörüz gerektiği, dili geliştirme tavsiyeleri, araştırma çalışmalarında bilgiye tez erişebileceğiniz yollar gibi farkındalıklar için tavsiye almalısınız. Odessa Milli Telekomünikasyon Akademisi mezunu olduğunuzda başarılı biri olarak Avrupa’da bilinen iş yerlerine müracaatta bulunma imkanı yakalamak istemez misiniz? Yetişirken ne yapacağını bilenlerden olmanız b,u neticeye kavuşmanız sağlayacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın