Vinnitsa Tıp ÜniversitesiVinnitsa Tıp Üniversitesi 1921 senesinde bakanlar kurulundan gelen eğiitm emri ile beraber kurulmuştur. Akredite sağlamaya ise 1994 yılında başlamış olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde 100 kişilik hekim kadorsu, 424 kişilik doçent kadrosu, 6 kişilik devlet ödüllü akademisyen ve 24 kişilik bir öğretim görevlisi ekibi bulunmaktadır. Kaliteli bir eğitim kadrosu bulunmakta olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim sisteminde eğitim görmek isterseniz lise veya lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Eğer lise diplomasına sahipseniz üniversite sınavına girmenize gerek yok, tabi aynı zamanda üniversite sınav stresini yaşamanızada gerek yok.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar destekli sınıfları ile birlikte gelişmiş etkinlik faliyetleri ile eğitim hizmetlerini en kaliteli bir halde vermeye çalışmakta olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi hem de ABD Birleşik Devletleri, Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya benzer biçimde bir çok farklı millet ilaç şirketleri ile antak kalma sağlamış olmak ile beraber 62 tane uluslar arası çalışmasıyla dünya çapında kendisini kanıtlamış bir üniversite olarak bilinmektedir.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi çerçevesi altında öğrencilerin araştırmacı bir kişilik kazanmaları sağlanmaktadır. Bu eğitim sistemi ile birlikte öğrenciyi yalnız bilgiyi hazır bir şekilde alan pasif bir alıcı, öğretmeni ise sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğrenciyi bilgiye erişmek için araştırmalar icra eden kaliteli bir taslak hazırlamasını sağlayacak bir yapıda olmasını önemsemektedir. Öğrenci elde edeceği bu bilgiler eşliğinde iyi bir eğitim süreci geçirmeyi sağlanmaktadır.

Eğiitme önem veren insanlar geleceğinde devamlı iyi bir kariyere haiz olacaktır, iyi bir arkadaş ortamına sahip olacaktır bununla birlikte saygın ve yapacağı işin kalitesine bakılırsa devamlı olarak aranan bir kişilik olacaktır. Ukrayna’da Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde ilk yıl alacağı hazırlık eğitimi ile birlikte öğrencimizin iyi derecede akıcı bir aksana haiz yabancı dile haiz olması durumunda güzel bir lisans süreci öğrencimizi bekliyor olacaktır.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi Eğitim

Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim görmek için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bunun akabinde ise aranmakta olan bir ekip hususlar bulunmaktadır. Bunlarada bir göz atacak olursak; Hazırlık eğitimi alabilmek için yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Ayrıca Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim almak istiyorsanız sağlıklı olmanız gerekmektedir. Heyet onaylamaından geçecek bir rapor dahilinde alacağınız neticeların çeviri edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu raporun kaymakamlık tarafından da onaylanması gerkmektedir. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde direkt Euro yıldız yurt dışı eğitim merkezi müracaat ofislerine gelmiş olarak veya telefon ederek size yardımcı olabiliriz. Bu alanda uzmanlaşmış yılların verdiği tecrübe ile beraber %100 Vinnitsa Tıp Üniversitesi kayıt işlemleri ve %100 Ukrayna vize işlemleri yapılmaktadır. Aramızda yapılacak olan bir sözleşme dahilinde bu işlemlerin başarısız olması durumunda ödeyeceğiniz ücret aynen iade edilecektir.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak toplamanız ihtiyaç duyulan bazı belgeler var ;

  1. Lise mezuniyet belgesi ve transkripti
  2. sağlık bankanlığına bağlı herhangi bir hastaneden sıhhat raporuEliza(AIDS) testi
  3. Doğum belgesi
  4. 10 tane 30×40 resimgeçişlik Fotokopisi
  5. başvuru arzuçesi

Bu belgeleri toparlayarak . 0212 244 66 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Euro star Yurtdışı Eğitim Merkezi başvuru Ofisini arayarak lüzumlu bilgileri öğrenebilirsiniz. Ygs imtihanına girmemiş olsanız bile bu üniversitelerde okuyabilirsiniz. Üniversite sınava girme şartı aranmıyor.

İyi bir eğitim alabileceğiniz Vinnitsa Tıp Üniversitesinde;

  • Tıp
  • Diş Hekimliği Bölümü
  • Aile Hekimliği Bölümü
  • Eczacılık Bölümü

şeklinde bölümlerden bir tanesini seçerek mevcut kontenjanlar dahilinde eğitim alma olanağına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Bir cevap yazın