Bosna Hersek’te Üniversite


uluslartravnik

ULUSLARARASI TRAVNİK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM TANITIM KLİBİ
2015 – 2016 EĞİTİM YILI

HUKUK İNŞAAT VE MİMARLIK TANITIM KLİBİ

EĞİTİM HAKKINDA TRAVNİK KANTONU BAŞKANI VE MÜFTÜNÜN GÖRÜŞLERİ 

TRAVNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜVE EĞİTİM HAKKINDA ALİSA HANIM’IN GÖRÜŞLERİ

         

EĞİTİM,HAKKINDA Kİ HOCALARIN GÖRÜŞLERİ ;

               

EĞİTİM,HAKKINDA Kİ ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ ;


Orta Avrupa’nın en modern kampüslerinin bulunduğu Bosna Hersek’de eğitim sistemi daha çok araştırma ve geliştirme üzerine kurulmuştur. Pratik uygulamalı eğitime titizlikle önem veren sistem bu anlamda uluslararası alanda da Türk öğrenciler başta olmak üzere yabancı öğrencilerinde rağbet ettiği bir ülke konumuna kısa sürede gelmiştir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Mimarlık, Hukuk, İnşaat Mühendisliği, Psikoloji, Eczacılık, Fizik Tedavi, Diş Hekimliği gibi teknik ve sağlık bölümlerinde eğitim imkanı sunmaktadır.  

Bosna Hersek Devlet Üniversitelerinde  Eğitim Boşnakça Olarak Verilmektedir. Vize sıkıntısı yaşamayacağınız Bosna Hersek’de öğrenciler için barınma imkanları mevcuttur. Üniversite ve Vakıf yurtları ayrıca 1+1, 2+1, 3+1 evlerde kalabilirsiniz. Evlerin kira ücretleri oldukça makul olup Türk öğrencilere bu konuda kolaylıklar sağlanmaktadır. Ülkenin ekonomisi Türk ekonomisiyle yakın oluğu için de maddi anlamda zorluk yaşamayacağınız bir ülkedir Bosna Hersek. İlk üç ay içerisinde oturum izninizi rahatlıkla alabilecek, eğitim-sosyal-kültürel hayatınızı rahatlıkla yaşayabileceksiniz.

Gerek Türkiye’de gerekse Avrupa ülkelerinde kariyer fırsatı yakalamak istiyorsanız Bosna Hersek’de bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesi, Tuzla Üniversitesi, Mostar Üniversitesi, Zenica Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi , Saraybosna Teknoloji Üniversitesi ve Amerikan Üniversitesi  gibi güzide üniversitelerinde eğitim hayatına merhaba diyebileceksiniz.

Eğitim kalitesinin Avrupa standartlarında oluğu bir ülkede kariyer adımlarınızı atarken, ideallerinizdeki geleceğe rahatlıkla kısa sürede kavuşabileceksiniz.

Karar sizin…

İşte Benim Üniversitem Detaylar İçin Tıklayınız …


Bir cevap yazın