Hakkımızda


    Point Yurtdışı Eğitim 2010 yılında kurulan tam kapsamlı bir yurt dışı eğitim danışmanlık firmasıdır. Yurt dışı eğitimde lider kuruluş Point Yurtdışı Eğitim ile siz de seçeceğiniz herhangi bir dünya ülkesinde en kaliteli akademik eğitimi alabilirsiniz. Firmamız kaliteli hizmeti ilke edinerek , öğrenci memnuniyetini en önemli unsur olarak görmektedir. Deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimiz ile sizinde tüm eğitim danışmanlık hizmetleri konusunda terchiniz olmayı hedefliyoruz.

   

     Ülke sınırlaması yapmadan sizin beklentilerinizi karşılayacak tüm eğitim fırsatlarını değerlendiriyor, planlıyor ve size en uygun seçenekleri sunuyoruz. Alacağınız eğitimin gerek ülkemizde gerekse yurt dışında kariyerinize sağlayacağı katkıları sizlere sunarak hedeflerinizi belirlemenizde yardımcı oluyoruz. Yurt dışında Üniversite ve eğitim alacağınız bölümün belirlenmesi sizin hayatınızı şekillendireceğinin bilincindeyiz. Bu kararı verme aşamasında yanınızda olarak size en uygun olan ülke ve yurt dışında üniversite seçiminde, hayaliniz olan yaşamı kurmada; titiz araştırmalarımız sonucunda en doğru seçeneği Point Yurtdışı Eğitim olarak size sunmayı amaç edinmekteyiz.
 

     Sektöründe uzman Point Yurtdışı Eğitim ailesi olarak birçok prestijli üniversite ve dil okulu ile iletişim ve işbirliği içerisindeyiz. Yurt dışında üniversite ve dil eğitimi alamak isteyen öğrencilerimize başvuru koşullarına hakim ve kisilere en uygun bölüm ve dil eğitimi programlarını sunan uzman kadromuzla başvuru işlemlerinizi büyük bir titizlikle yürütmekteyiz.

   

     Yurt dışına gitmeden önce kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmanın en iyi yolu, yurt dışında eğitim konusunda uzman kadrolara danışmaktır. Biz, Point Yurtdışı Eğitim olarak yaptığımız işin öneminin farkında olarak sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

     

      Yurt dışında eğitim almayı düşünüyorsunuz fakat kafanızdaki sorulara doğru, güvenilir yanıtlar arıyorsanız iletişime geçeceğiniz tek adres Point Yurtdışı Eğitim ailesi olmalıdır. Point Yurtdışı Eğitim donanımlı kadrosuyla eğitim hayatınızdan iş yaşantınıza kadar olan tüm kariyer planlamalarınızda yanınızda olarak sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
   

       Yurt dışı Eğitim Danışmanlığında ki iddiamızı ve tecrübemizi referansımız olan yurt dışı eğitim kurumlarına yerleştirdiğimiz öğrencilerimiz oluşturmaktadır. Dünyanın saygın üniversitelerinde kaliteli eğitim fırsatı , alanında uzman olan Point Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile artık hayal olamaktan çıktı! Point Yurtdışı Eğitimi tercih edecek yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin tek zorlanacağı konu her öğrenciye sunacağımız alternatifler arasında karar verme aşaması olacaktır. Tüm işlemlerinizle profesyonel ekibimiz adım adım ilgilenerek sizlere yol gösterecek ve eğitim hayatınızda başarı basamaklarında tırmanmanızda yanınızda olacaktır.